Czy zastanawiałeś się jak ważna jest właściwa  analiza pracy kierowców?

W działalności firm transportowych bardzo ważne jest rozliczanie czasu pracy kierowców oraz analiza ich pracy pod kątem obowiązujących przepisów. Wymaga to jednak kompleksowej wiedzy oraz zaangażowania doświadczonej kadry.

Wiele przedsiębiorstw z branży przewozowej niestety popełnia poważne błędy w tym obszarze analizy czasu pracy kierowców. Może to powodować ogromne konsekwencje finansowe podczas kontroli.  Może to nawet doprowadzić to również do utraty licencji.

Czy zastanawiałeś się ile niepotrzebnie zapłaciłeś za nieuzasadnione nadgodziny od których odprowadziłeś podatki oraz składki na ZUS?

Do prawidłowego rozliczenia czasu pracy kierowcy potrzebna jest też dogłębna analiza, pozwalająca na bieżące reagowanie na błędy kierowców, właściwe prowadzenie dokumentacji socjalnej oraz fachowe szkolenia pracowników.

Profesjonalny outsourcing wspiera transportowców właśnie w tych działaniach, oferując też dużo więcej np. pomoc merytoryczną dla właścicieli firm i ich kierowców.

To czysta oszczędność pieniędzy oraz czasu.

Rozliczymy twoich kierowców. Będziesz mógł skorzystać z telefonicznej pomocy specjalisty przez 7 dni w tygodniu.  Stworzymy dla twojej firmy regulaminy pracy i wynagradzania, a także poprowadzimy negocjacje w przypadku konfliktów  z kierowcami. 

Naszym głównym specjalistą w zakresie analizy czasu pracy kierowcy jest Sławomir Zelent – Inspektor ITD od wielu lat zajmujący się zawodowo doradztwem transportowym.

Zapoznaj się z naszą ofertą, skontaktuj się z nami w tej sprawie.
Więcej informacji udziela osobiście Sławomir Zelent pod numerem telefonu : 511 778 107